Home
Programma/Uitslagen
Senioren
Hulshorst 1
Hulshorst 2
Hulshorst 3
Hulshorst 18+1
Hulshorst 35+1
Jeugd
Hulshorst JO19-1
Hulshorst JO17-1
Hulshorst JO16-1
Hulshorst JO14-1
Hulshorst JO13-1
Hulshorst JO12-1
Hulshorst JO11-1
Hulshorst JO11-2
Hulshorst JO10-1
Hulshorst JO9-1
Hulshorst JO8-1
Hulshorst JO7-1
Starters
Informatie
Contributie, aanmelden lidmaatschap
Opzeggen lidmaatschap
Huishoudelijk Reglement
Beleidsplan
Statuten
Privacyverklaring
Historie VV Hulshorst
Sponsoren
Club van 50
Evenementen
15 juni 2024 Menges toernooi
U14 internationaal toernooi 30+31 augustus 2024
Hulshorst 75 jaar
Jubileumweek
Contact
Bestuur
Sponsorcommissie
Vertrouwenspersoon
Routeplanner
Home
Programma/Uitslagen
Senioren
+
Hulshorst 1
Hulshorst 2
Hulshorst 3
Hulshorst 18+1
Hulshorst 35+1
Jeugd
+
Hulshorst JO19-1
Hulshorst JO17-1
Hulshorst JO16-1
Hulshorst JO14-1
Hulshorst JO13-1
Hulshorst JO12-1
Hulshorst JO11-1
Hulshorst JO11-2
Hulshorst JO10-1
Hulshorst JO9-1
Hulshorst JO8-1
Hulshorst JO7-1
Starters
Informatie
+
Contributie, aanmelden lidmaatschap
Opzeggen lidmaatschap
Huishoudelijk Reglement
Beleidsplan
Statuten
Privacyverklaring
Historie VV Hulshorst
Sponsoren
Club van 50
Evenementen
+
15 juni 2024 Menges toernooi
U14 internationaal toernooi 30+31 augustus 2024
Hulshorst 75 jaar
+
Jubileumweek
Contact
+
Bestuur
Sponsorcommissie
Vertrouwenspersoon
Routeplanner
Programma
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
za 30-mrt. 10:30
Hulshorst JO16-1 - Rohda Raalte JO16-2
Sportpark De Eendracht
za 30-mrt. 11:30
Koninklijke UD JO14-1 - Hulshorst JO14-1JM
Sportpark Het Schootsveld
za 30-mrt. 14:30
Hulshorst 2 - FC Horst 3
Sportpark De Eendracht
za 30-mrt. 15:00
Elspeet 3 - Hulshorst 3
Sportpark Op de Heide
wo 03-apr. 19:30
VVOG Harderwijk JO19-2 - Hulshorst JO19-1
Sportpark De Eendracht
vr 05-apr. 19:30
Hulshorst 18+1 - Vierhouten '82 18+1
Sportpark De Horsterhoek
vr 05-apr. 19:30
ESC 35+2 - Hulshorst 35+1
Sportpark De Wiltsangh
vr 05-apr. 20:00
Hulshorst 35+1 - Nunspeet 35+1
Sportpark De Wiltsangh
vr 05-apr. 20:00
De Kieviten 18+1 - Hulshorst 18+1
Sportpark De Horsterhoek
vr 05-apr. 20:30
Hulshorst 18+1 - V.V. Barneveld 18+1
Sportpark De Horsterhoek
vr 05-apr. 20:30
't Harde 35+1 - Hulshorst 35+1
Sportpark De Wiltsangh
vr 05-apr. 21:30
Veensche Boys 18+1 - Hulshorst 18+1
Sportpark De Horsterhoek
za 06-apr. 08:30
Elspeet JO7-1 - Hulshorst JO7-1
Sportpark Molenbeek
za 06-apr. 08:30
ESC JO8-2 - Hulshorst JO8-2JM
Sportpark Burg. Bode
za 06-apr. 08:50
Hulshorst JO7-1 - Heerde JO7-1
Sportpark Molenbeek
za 06-apr. 09:00
Hulshorst JO8-3 - Nunspeet JO8-5JM
Sportpark De Eendracht
za 06-apr. 09:00
Hulshorst JO8-1 - SDC Putten JO8-1
Sportpark De Eendracht
za 06-apr. 09:00
Hulshorst JO10-1JM - VVOG Harderwijk JO10-2
Sportpark De Eendracht
za 06-apr. 09:00
Hulshorst JO9-1JM - Unicum JO9-5
Sportpark De Eendracht
za 06-apr. 09:00
Stroe JO16-1 - Hulshorst JO16-1
Sportpark De Bosrand (Stroe)
za 06-apr. 09:10
ESC JO7-1 - Hulshorst JO7-1
Sportpark Molenbeek
za 06-apr. 09:30
Hulshorst JO11-2JM - ESC JO11-4
Sportpark De Eendracht
Uitslagen
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Uitslag
Details
vr 15-mrt. 19:30
Nunspeet 35+1 - Hulshorst 35+1
0 - 3
vr 15-mrt. 20:00
Hulshorst 35+1 - ESC 35+2
1 - 2
vr 15-mrt. 20:30
't Harde 35+1 - Hulshorst 35+1
2 - 1
vr 15-mrt. 19:30
Hulshorst 18+1 - V.V. Barneveld 18+1
1 - 1
vr 15-mrt. 20:00
Vierhouten '82 18+1 - Hulshorst 18+1
1 - 3
vr 15-mrt. 20:30
Hulshorst 18+1 - De Kieviten 18+1
0 - 3
vr 15-mrt. 21:30
Veensche Boys 18+1 - Hulshorst 18+1
2 - 1
za 16-mrt. 14:30
Hulshorst 1 - Alexandria 1
3 - 1
za 16-mrt. 14:30
Hulshorst 2 - 't Harde 3
1 - 1
za 16-mrt. 10:30
Nunspeet JO17-2 - Hulshorst JO17-1JM
1 - 0
za 16-mrt. 11:00
DOS Kampen JO16-2 - Hulshorst JO16-1
3 - 2
za 16-mrt. 11:00
Hulshorst JO14-1JM - KCVO JO14-1
7 - 1
za 16-mrt. 11:00
Lelystad '67 JO13-2 - Hulshorst JO13-1JM
10 - 2
za 16-mrt. 10:15
DVS'33 Ermelo JO12-3 - Hulshorst JO12-1
4 - 5
za 16-mrt. 09:30
Hulshorst JO11-1JM - DVS'33 Ermelo JO11-1
1 - 8
za 16-mrt. 09:00
Hierden MO11-1 - Hulshorst JO11-2JM
8 - 1
za 23-mrt. 14:30
Prins Bernhard 1 - Hulshorst 1
0 - 4
za 23-mrt. 14:30
DSV '61 3 - Hulshorst 2
1 - 1
za 23-mrt. 12:00
Hulshorst JO19-1 - SDV Barneveld JO19-3
3 - 7
za 23-mrt. 12:00
Hulshorst JO17-1JM - VVOP JO17-2
2 - 5
za 23-mrt. 10:30
Hulshorst JO16-1 - EZC '84 JO16-1JM
1 - 2
za 23-mrt. 09:30
SV CCW '16 JO14-1 - Hulshorst JO14-1JM
6 - 2
za 23-mrt. 10:30
Hulshorst JO13-1JM - Batavia '90 JO13-2
2 - 4
Afgelastingen
Geen afgelastingen