De dames van Hulshorst kregen gisteren uit handen van Café de Koning uit Hierden en IQuint accountants uit Harderwijk nieuwe inloopshirts.

 

 

20181210Dames

Café De Koning is een gezellig bruin kroegje met een terras in het centrum van Hierden aan de Zuiderzeestraatweg. De sfeer is er gemoedelijk en de drempel laag. Je kunt er heel gezellig terecht voor een hapje en een drankje en eigenaar Gert Timmer zorgt voor die gemoedelijke gezelligheid.

 

iQOUNT uit Harderwijk is een kantoor met een volledig pakket aan producten en diensten op gebied van financiële, administratieve en fiscale vragen. Maar bij iQOUNT zijn ze bovenal adviseur, gericht op een complete dienstverlening.

Wessel Hees is een persoonlijk adviseur én accountant.

De dames van Hulshorst zijn ontzettend blij met de nieuwe shirts en bedanken de beide sponsoren hartelijk.

Volg VV Hulshorst

Sportpark de Eendracht

facebook  twitter 

Hoofdsponsors

Logo veluwe events GroenRood page 001 BM logo JHM Droomparken v1 01

Jeugdsponsor