Na 7 jaar hoofdsponsor te zijn geweest van het International Tournament U14 van VV Hulshorst heeft Van Pijkeren BV Straatwerk en Sierbestrating vorig jaar aangegeven te stoppen. We zijn Everhard en Annet van Pijkeren zeer veel dank verschuldigd voor hun bijdrage aan dit mooie toernooi al die jaren.

Gelukkig hebben we in Catering Culinair een waardig opvolger gevonden voor het hoofdsponsorschap, zonder sponsoren kan dit toernooi namelijk niet georganiseerd worden.
We zijn dan ook heel blij dat Marty Fidder bereid is gevonden om hoofdsponsor te worden met zijn bedrijf.
Tevens verzorgt Catering Culinair het diner voor alle spelers op de toernooidagen. Jaarlijks krijgen wij veel complimenten van de deelnemende teams aan het toernooi over de uitstekende kwaliteit van het eten, zelfs met dieetwensen en bijv. halal eten wordt rekening gehouden.

Catering Culinair.contract 1 van 3

Catering Culinair.contract 3 van 3

Catering Culinair.contract 4 van 4

Catering Culinair.contract 2 van 4

Catering Culinair.contract 1 van 4

 

 

Volg VV Hulshorst

Sportpark de Eendracht

facebook  twitter 

Hoofdsponsors

Logo veluwe events GroenRood page 001 BM logo JHM Droomparken v1 01

Jeugdsponsor